OK Factory

Базовий
рейтинг
7
+ Рейтинг
користувачів
4.75 Оцінити
+ Рейтинг
експертів
0
Рейтинг користувачів:

(4,75 з 5, голосів - 4)
Назад

OK Factory Coworking – це не просто коворкінг, це інноваційне місце, що здатне надихати на нові ідеї. Розташований у серці Львова, неподалік від кав’ярень та кафе, ідеальне поєднання для комфортної роботи. Наш простір має все необхідне обладнання для твого затишку. Десятки робочих місць, подвійна лінія швидкісного Інтернету, зручна кухня, цікаві книги і котик Jira у 150 м2 простору – ідеальний набір для приємного робочого дня.

Тут ти зможеш створювати та розвивати власні проекти разом зі своєю командою, знаходити однодумців, клієнтів чи просто друзів. Саме у нас ти маєш можливість перевірити свою ідею на практиці та почути поради і справедливу критику від інших спеціалістів.

OKFactory Coworking – це сотні корисних контактів та безліч нових знайомств, це мотивація робити щось краще і цікавіше, це можливість відвідувати цікаві евенти та створювати спільноту небайдужих людей.

Ми маємо власний Meeting room де ти зможеш провести переговори чи співбесіди. А також в нас діє спеціальна система переваг для команд та довго-тривалих резидентів.

У чудовій атмосфері, ти можеш поласувати печивом чи фруктами та заварити чай або каву, взяти захоплюючу книгу і влаштувати собі невеличку перерву.

Наш коворкінг має надзвичайну історію, адже в минулому столітті тут знаходилася літографічна фабрика. Тож разом з нами ти зможеш відчути себе творцем чогось нового та грандіозного

Базові харакетристики:

Довготривала оренда робочого місця (коворкінг) +1
Можливість погодинної/короткострокової оплати перебування +1
Власні заходи +1
Можливість оренди залу/кімнати для перемовин +1
Чай і кава включені у вартість +1
Є можливість скористатись публічним компьютером +1
Є можливості для соціальних проектів та некомерційних організацій +1
Ми інколи не встигаємо вслідкувати за змінаму у третіх місцях. Ви можете допомогти нам оновити інформацію, скориставшись формою справа.