ШELTER+

Базовий
рейтинг
0
+ Рейтинг
користувачів
3.67 Оцінити
+ Рейтинг
експертів
0
Рейтинг користувачів:

(3,67 з 5, голосів - 3)
Назад

Культурно-громадський центр ШELTER+ (англ. «shelter» – схованка, безпечне місце) – це яскравий приклад того, як маленька ініціатива кількох молодих людей може вирости в досить масштабну, а головне – довготривалу цілеспрямовану діяльність.

Перші кроки ШELTER+ зробив ще в 2002 році і до сьогодні продовжує з ентузіазмом працювати аби досягати своєї мети – допомагати дітям, підліткам і молоді зростати цілісними особистостями, які керуються християнськими цінностями.

Сьогодні КГЦ ШELTER+ – це згуртована команда яскравих особистостей – музикантів, спортсменів, журналістів, фотографів, педагогів і просто активних та небайдужих людей.
Також ШELTER+ – це власна будівля, в якій є концертний зал, студія звукозапису, тренажерна зала, кімнати для тренінгів, музична репетиційна база та інші приміщення, що дозволяють втілювати в життя багато різноманітних ініціатив і бути максимально корисними для громади.

Ми інколи не встигаємо вслідкувати за змінаму у третіх місцях. Ви можете допомогти нам оновити інформацію, скориставшись формою справа.